Slideshow Photo 1
Slideshow Photo 2
Slideshow Photo 3
Slideshow Photo 4

Partneři

BATOCU

BATOCU

http://www.batocu.cz

Hudební a taneční skupina založená Mgr. Monikou Rebcovou v roce 2000, která se inspiruje hudbou a tancem západní Afriky. Na jejich koncertě uslyšíte rytmy hrané na západoafrické bubny djembe, dundun, sangban, kenkeni, krin a sabar. Uvidíte české i exotické tanečníky a hudebníky z Kuby, Guinei a Senegalu v originálních afrických kostýmech. Atmosféra jejich vystoupení vás přenese do slunné Afriky.

Monika Rebcová

MONIKA REBCOVÁ

http://www.monikarebcovadance.cz

Taneční pedagog a choreograf, je absolventkou taneční katedry HAMU, kde také vyučuje. Od r. 1990 - 2009 absolvovala stáže moderního i afrického tance a hry na djembe (africký buben) např. v Drážďanech, Berlíně, Mnichově, Amsterdamu, Paříži, Isle Jourdain, Londýně, USA a v Gambii. Vyučuje tanec po celé České republice, v Praze na AMU i ve vlastních kurzech pro veřejnost.

Afro.cz

AFRO.CZ

http://www.afro.cz

Informační portál Afro.cz je unikátní projekt, který vznikl na podzim roku 2006 s cílem propagovat kulturu subsaharské Afriky se zaměřením na africkou hudbu a tanec v jejich tradiční i moderní podobě. Na stránkách můžete najít informace o zajímavých koncertech a hudebních festivalech, profily významných osobností africké hudby a také odborné články, věnující se politicko-kulturním tématům z afrického kontinentu.